Profesionální žebřík MAX 3x13 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 10,07 m

Kód: ZEBRIK3X13DRABESTM
24 990 Kč 20 653 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

ZARUKA01-NEW

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální žebřík MAX 3x13 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 10,07 m

Třídílný profesionální žebřík MAX nabízí vícero způsobů využití. Jeho součástí je navíc několik praktických vychytávek, které vám usnadní práci a zajistí vaši bezpečnost. Žebřík je vyroben z hliníku, což se odráží v jeho přijatelné hmotnosti 33 kg. Manipulace s ním je tak velmi snadná. Ve složeném stavu zabírá prostor 387x22x48 cm. Žebřík splňuje evropskou normu EN 131.

Přizpůsobíte si jej konkrétní situaci. Žebřík můžete využít jako klasické štafle, prodloužené štafle nebo o dlouhý rovný žebřík s pracovní výškou přesahující 10 m. Díky konstrukčnímu uzpůsobení je možné žebřík použít také pro práci na schodech (třetí díl se na jednu z částí nasadí obráceně, čímž se daná strana prodlouží a vyrovná výškový rozdíl schodů).

žebřík MAX 3x13 prodloužený

Mezi důležité prvky, které zvyšují bezpečnost při práci na žebříku, patří stabilizátor a speciální nožky. Stabilizátor se přišroubuje na spodek prvního dílu žebříku, čímž se rozšíří jeho základna, žebřík je stabilnější a nevyvrací se do stran.

Nožky u druhého dílu žebříku mají pogumované styčné plochy. Žebřík díky nim na hladkých podkladech neklouže a současně gumové prvky zabraňují poškrábání podlahy. Současně je možné nožky pootočit o 90 stupňů a prostřednictvím hliníkových hrotů zarýt do měkkého podloží. Tuto praktickou vychytávku oceníte např. na zahradě, kde vám díky hrotům nebude žebřík na trávě nebo mechu klouzat.

bezpečnostní prvky žebříku MAX

Dalším důležitým bezpečnostním prvkem jsou  záchytné háčky. Do nich po nastavení požadované délky žebříku zaskočí příslušná příčka, čímž se žebřík zajistí proti samovolnému posunu jednotlivých dílů. Další manipulace s daným dílem je možná až poté, co záchytné háčky opět uvolníte. Tuto vlastnost oceníte nejen při práci, ale také během přepravy žebříku.

zajištění žebříku

V neposlední řadě oceníte gumová kolečka, která vám ulehčí manipulaci se žebříkem. Žebřík opřete o zeď nebo fasádu a za pomocí koleček jej posunujete vzhůru. Práce je jednak pohodlnější a navíc se nemusíte obávat, že žebříkem podklad poškrábete. Pokud by vám v některých situacích kolečka překážela, snadno je během krátké chvíle z žebříku odšroubujete.

detail koleček žebříku

Technická specifikace žebříku:

 • Délka rozloženého žebříku: 937 cm
 • Délka ve složeném stavu: 387 cm
 • Přepravní rozměry: 387x22x48 cm
 • Vzdálenost mezi příčkami: 29 cm
 • Šířka žebříku: 48 cm (120 cm se stabilizátorem)
 • Hmotnost: 33 kg
 • Počet příček: 39 (13 na každém dílu)
 • Nosnost žebříku: 150 kg 
 • Rozměr profilu podélníků: 2,5x9,2 cm
 • Rozměr profilu příček: 2,8x2,8 cm
 • Rozměr stabilizátoru: 2,5x9,2x120 cm

rozměry žebříku MAX 3x13

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE + VÝPRODEJ
Záruka: 7 let
productType: ladder
Pracovní výška [mm]: 10070
Délka žebříku [mm]: 9370
Šířka žebříku [mm]: 480
Maximální nosnost [kg]: 150
Hmotnost žebříku [kg]: 33
Počet příček: 3x13
Rozteč příček [mm]: 290
Materiál konstrukce: hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: