Teleskopický žebřík 1x15, výška 4,4 m

Kód: ZEBRIK1X15T
4 750 Kč 3 926 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

ZARUKA01-NEW

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teleskopický žebřík 1x15, výška 4,4 m

Hledáte kompaktní, lehký, snadno přenosný a naprosto univerzální nástroj pro práci ve výškách? Teleskopický žebřík snadno splní všechna vaše očekávání. Moderní konstrukce složená z hliníkových trubek o různých průměrech umožňuje složit žebřík do neuvěřitelně malých rozměrů. Elegantní černé pouzdro vám usnadní přepravu a skladování vašeho nového stroje. Od nynějška už nemusíte mít dílnu, sklep nebo dokonce suterén. K přepravě žebříku nepotřebujete speciální držadla. Můžete ho dát pod postel, uložit do skříně nebo nechat v kufru auta.

Teleskopický žebřík lze snadno přizpůsobit prostředí a výšce, do které se musíte dostat. Díky důmyslné konstrukci jej snadno a intuitivně složíte nebo rozložíte. Stačí jeho duté nohy jen jednoduše povytáhnout a žebřík prodloužit. Vyniká nízkou hmotností a ve složeném stavu se snadno vleze do auta.

1. Protiskluzové elastomerové nožičky v černé barvě pro stabilitu při práci ve výškách.

2. Široký a pevný hliníkový stabilizátor, který odpovídá normě EN 131-1 a zajišťuje bezpečnost při práci.

3. Elegantní černý kufřík s pohodlnými držadly pro snadnou přepravu a skladování žebříku.

4. Silný a pevný pás, který zabraňuje nekontrolovanému oddělování profilů při přepravě žebříku.

5. Praktické profilové zajišťovací zařízení z prvotřídního plastu, které umožňuje vysunutí žebříku na požadovanou délku.

6. Výsuvné profily různých průměrů umožňující složení žebříku na minimální velikost.

Největší výhodou teleskopického žebříku je bezpochyby jeho bezkonkurenční kompaktnost. Žádná jiná konstrukce se nevyrovná konstrukci s klouby ve tvaru šálku a koule tohoto modelu. Je neuvěřitelné, že se žebřík dlouhý až 440 cm vejde do úložného prostoru vysokého pouze 100 cm a širokého 50 cm. Kouzlo? Ne, není! Jedná se o inovativní a velmi praktické řešení, které vyřeší váš problém s dostatkem úložného prostoru pro tradiční žebřík. Investujte do nástroje, který se vám vejde do skříně, kufru nebo který můžete jednoduše přepravovat v dodávané tašce s uchy. Malé rozměry žebříku ve složeném stavu usnadňují jeho přepravu a skladování, ale nejen to. To znamená, že jej můžete použít i v místech, kde byste nemohli nosit dlouhý pevný žebřík, např. kvůli velmi malému vchodu nebo úzkému průchodu na pracoviště.

  • Celková délka: 440 cm
  • Pracovní výška: 570 cm
  • Přepravní rozměry: 50 x 10 x 94 cm
  • Hmotnost: 12 kg
  • Maximální zatížení: 150 kg (v souladu s normou EN-131)
  • Rozteč příček: 30 cm

Stále se nemůžete rozhodnout? Nevíte, zda je VYŠŠÍ teleskopický žebřík vhodný pro práci, kterou jste si naplánovali? Nejste si jisti, zda bude dostatečně dlouhá? Nedělejte si starosti s detaily, během několika minut snadno upravíte délku žebříku podle svých aktuálních potřeb. Díky inovativní konstrukci založené na výsuvných profilech si koupíte jeden univerzální stroj, jehož pracovní výška závisí především na vašich potřebách. Stačí vysunout příslušný počet nástavců a nastavit žebřík na požadovanou délku. Jeden stroj tak lze stejně dobře použít pro práce v interiéru nízkopodlažních bytů i pro venkovní práce, jako je čištění okapů. Nemáte sklad nebo garáž? Nezahlcujte prostor zbytečnostmi. Kupte si jeden kompaktní žebřík, který je vhodný pro mnoho různých prací!

Brašna je vyrobena na míru, takže poskytne vašemu novému stroji dodatečnou ochranu. Pokud nemáte zakoupené nářadí kam dát, jednoduše ho vložte do jednoduché černé tašky, která se bude hodit ke všemu! Taška je vyrobena z odolného materiálu, který ochrání žebřík před drobným mechanickým poškozením, poškrábáním apod.

 Pro instalaci spodního stabilizátoru je nutné z nohou žebříku odštípnout nýt, který nohu fixuje proti poškození při přepravě.

Doplňkové parametry

Kategorie: TELESKOPICKÉ ŽEBŘÍKY
Záruka: Záruka 7 let
productType: ladder
Pracovní výška [mm]: 5700
Délka žebříku [mm]: 4400
Maximální nosnost [kg]: 150
Hmotnost žebříku [kg]: 12
Počet příček: 15
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: