Žebřík 3x9 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 5,45 m, FISTAR

Kód: ZEBRIK3X9DRABESTS4
5 090 Kč 4 207 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

ZARUKA01-NEW

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žebřík 3x9 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 5,45 m, FISTAR + HÁK V BALENÍ ZDARMA!

FISTAR jsou certifikované žebříky a lešení nejvyšší kvality. Firma FISTAR je jednou z předních společností v oboru - poskytujeme profesionální a bezpečné vybavení pro práci ve výškách.

Multifunkční třídílný žebřík - každý díl s 9 příčkami.

Žebřík s všestranným využitím, který se osvědčí při každodenní práci v místnosti i mimo ni. Je to nepostradatelný nástroj používaný při renovačních a jiných pracích v domácnostech.

Hliníkový žebřík má vroubkované příčky a speciální protiskluzové patky, které zajišťují stabilitu i na nerovném terénu a lezení po žebříku je bezpečné.

Hliníková konstrukce je velmi lehká a řada pozinkovaných ocelových součástí zvyšuje odolnost žebříku. Ocelové komponenty jsou chráněny proti nepříznivým povětrnostním podmínkám robustním zinkovým povlakem.

Pohodlné rozkládání a skládání žebříku zajišťují inovativní kolejnice a dorazy jednotlivých segmentů.

Stabilizační podesta je součástí dodávky!

Žebřík FISTAR je multifunkční žebřík 3 v 1 - zakoupením jednoho žebříku získáte tři žebříky: jednoduchý žebřík, výsuvný žebřík a volně stojící žebřík s prodlouženým třetím dílem!

3206-1

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 • Materiál : hliník
 • Počet příček: 3x9
 • Boční profil základní díl: 60x20 [mm]
 • Boční profil přídavné díly: 50x20 [mm]
 • Profil příčky: 25x25 [mm]
 • Profil stabilizátoru: 40x20x825 [mm]
 • Maximální nosnost: 150 [kg]
 • Hmotnost: 13 [kg]
 • Rozměry pro přepravu: 46 x 246 x 15,5 [cm]
 • Norma: EN-131

3209-3_1

 • Protiskluzové kryty jsou připevněny k bočnímu profilu pomocí upínacího systému. Speciální konstrukce krytů s drážkami po celé styčné ploše zabraňuje nežádoucímu sklouznutí žebříku při práci. Patky jsou velmi pevné, odolávají vysokému zatížení, zajišťují bezpečné umístění a v případě potřeby je možné je vyměnit.
 • Žebřík se rozkládá velmi rychle a snadno díky vodicí liště v horní části žebříku. Speciální dorazy hladce vedou díly žebříku při rozkládání. Polyamidové kluzáky a odolné držáky vodicích lišt zajišťují bezproblémové umístění žebříku do požadované polohy.
 • Žebřík lze rozdělit do tří poloh: stojící, volně stojící a výsuvný (3v1!).
 • Drážkované příčky zajišťují stabilitu i na nerovném terénu a výstup po žebříku je bezpečný.
 • Splňuje evropskou normu EN 131

 

 

Příčky žebříku jsou pro vysokou přesnost opatřeny protiskluzovými drážkami, které se neopotřebovávají a prakticky slouží jako protiskluzový povrch při výstupu po žebříku.

 1. Příčky jsou lisovány do bočního profilu - zaručení pevného spoje!
 2. Protiskluzové stabilizační patky jsou upevněny pevnými sponami, takže nemohou sklouznout nebo spadnout ze stabilizačních patek, např. při práci. Nohy mají drážky, které zaručují stabilitu a bezpečné umístění konstrukce i na nerovném povrchu. Díky vhodně zvolené délce stabilizační podesty - 825 [mm] - se žebřík při práci nekýve a zajišťuje stabilitu!
 3. Stabilizační tyč o rozměrech 40 x 20 [mm] se montuje pouze pomocí šroubů, aby se žebřík během používání nekýval a stál pevně na zemi.

 1. Černě zbarvené patky chrání žebřík během používání a při použití jako samostatný žebřík zajišťují nejlepší ochranu opěrné plochy, např. fasády budovy. Patky ze speciálně vybrané plastové směsi zajišťují odolné zakončení dílů žebříků a v případě poškození je lze vyměnit.
 2. Ergonomické boční profily s hladkým povrchem 60 x 20 a 50 x 20 [mm]
 3. Silná vodítka zajišťují správnou polohu žebříku - snadné a rychlé rozložení žebříku
 4. Příčky připevněné ke kolejnicím technologií silného lisování. V současné době se jedná o nejbezpečnější způsob spojování příček žebříku, a to díky vysoké pevnosti krimpovacího materiálu - pevnému spojení prvků. Inovativní technologie lisování za studena je velmi silná a neoslabuje materiál.
 5. Černé pásy mezi segmenty zajišťují správné rozestupy žebříku. Připevnění k profilu pomocí silného nýtu.
 6. Stabilizační tyč se montuje pouze pomocí šroubů - rychlé a bezpečné řešení
 7. Protiskluzové stabilizační nožičky zaručují stabilitu a bezpečné stání i na nerovném povrchu. Velmi robustní - zajišťuje stabilitu i při maximálním zatížení žebříku.
 8. Robustní západky a automatické blokovací mechanismy zajišťují žebříkové díly ve vysunuté poloze. Pohodlné díky automatickému zajištění příčky při vysunutí žebříku. Zajišťuje úplnou stabilitu žebříku ve zvolené poloze.
 9. Protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu a bezpečné umístění konstrukce i na nerovném povrchu. Velmi odolné - zajišťují stabilitu při maximálním zatížení žebříku.

 

 

 

Záchytné háčky a automatické zamykání

Západky umožňují postavit žebřík do vzpřímené/volné polohy v různých výškách (na různých příčkách). Úchyty se "chytají" za příčku širšího dílu. Další úlohou záchytných háčků je jeho automatický provoz. Automatický blokovací mechanismus rychle uzamkne segmenty žebříku v požadované poloze (žebřík se během přepravy nemohou nijak pohybovat!).

 

STABILIZÁTOR - rychlá montáž!

Stabilizační tyč zvětšuje plochu žebříku, takže je velmi stabilní. Montáž stabilizační tyče je velmi jednoduchá a rychlá díky použití montážních šroubů (žádné další plastové díly, které se rychle kazí). Průřez stabilizační tyče žebříku a její délka byly speciálně navrženy konstrukčním týmem. Četné studie a zkoušky v laboratoři potvrdily stabilitu konstrukce s navrženým stabilizátorem. Každý model žebříku má vhodně zvolený stabilizátor podle normy EN131.

Hák v balení ZDARMA!

Bez názvu

3

A Pracovní výška A [mm] 4490
B Výška k plošině [mm] 2490
C Šířka [mm] 460
D Délka žebříku [mm] 3750
G Šířka při složení [mm] 155
A2 Pracovní výška [mm] 3720
B2 Výška k plošině pro Α 75° [mm] 1720
D2 Transportní délka [mm] 2460
A3 Pracovní výška [mm] 5750
B3 Výška k plošině A 75° [mm] 3750
D3 Délka žebříku [mm] 4810

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE + VÝPRODEJ
Záruka: 7 let
Transportní délka [mm]: 2460
productType: ladder
Pracovní výška [mm]: 5450
Šířka žebříku [mm]: 460
Maximální nosnost [kg]: 150
Počet příček: 3x9
Hmotnost [kg]: 13
Materiál konstrukce: hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: